PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
14.03 22:00 PRINCESSA
ELENA
SLE MPR Karaköy
Moldovia
14.03 12:00 MINERVA
CONCERT
GRC TTA Sarroch
Novorossiysk
14.03 12:00 HENDIAH PAN GGC Arwad
Novorossiysk
14.03 11:00 KOCATEPE S TUR GGC Diliskelesi Galatz
14.03 11:00 MIRAJ SLE GGC MartaÅŸ Constantza
14.03 11:00 CIELO DI
LIVORNO
PAN GGC Monfalcone Ilichevsk
14.03 11:00 SEA FALCON
ANT GGC Alexandria
Novorossiysk
14.03 11:00 ALEKSEY
AFANAS
RUS GGC Misurata Azov
14.03 10:00 VOLGOBALT
246
RUS GGC Iraklion Constantza
14.03 10:00 LADA 2005
COM GGC Diliskelesi Rostov
14.03 10:00 HACI MEHMET
KA
TUR GGC Gemlik Constantza
14.03 10:00 SORMOVSKIY
28
RUS GGC Ä°zmir Azov
14.03 10:00 CE BREEZE LBR TTA Thessaloni
Novorossiysk
14.03 10:00 ALI M 1
SYR GGC Tartous Varna
14.03 10:00 FURKAN GEO GGC Haifa Yuzhnyy
14.03 10:00 ALTRANY
MLT GGC Ashdod Constantza
14.03 09:00 WESTVOORNE
ATG GGC Vigo Mangalia
14.03 09:00 BURDUR TUR BBU Ä°skenderun EreÄŸli
14.03 09:00 HAKKI DEVAL TUR GGC El Dekheila Odessa
14.03 09:00 SUSIE ROM GGC Damietta Kerch (Kerç)
14.03 09:00 SEASTAR MLT TTA Venice
Tuapse
14.03 08:00 RUSALKA KHM GGC Ashdod Yeisk
14.03 08:00 PAZAR TUR TCH Damietta Nikolayev
14.03 08:00 AYSE AKANSU TUR GGC Nemrut Bay Kherson
14.03 08:00 MSC KOPER GIB UCC Ambarlı
Novorossiysk
14.03 08:00 QUEEN HAJA PAN GGC Alexandria Oktyabrskiy
14.03 08:00 DINAMIK TUR GGC Diliskelesi Odessa
14.03 08:00 DANIEL K NLD GGC Ceuta Bartın
14.03 08:00 RIP HUDNER BHS CBO Port Said Yuzhnyy
14.03 07:00 OCAK KHM GGC Diliskelesi Kherson
14.03 07:00 TURANLAR 2 TUR GGC Ambarlı Ereğli
14.03 07:00 PIRI REIS TUR GGC Thessaloni Odessa
14.03 07:00 TROPICAL
MORN
BHS GRF Ceuta Constantza
14.03 07:00 LISA COM GGC MardaÅŸ Varna
14.03 07:00 ANATAOLIY
ZHEL
UKR GGC Beirut Kherson
14.03 07:00 HABAS TUR LPG Yarımca Kerch (Kerç)
14.03 07:00 ROSA
TOMASOS
BHS TTA Gibraltar Tuapse
14.03 06:00 CAPTAIN
ZAKARIA
KHM GGC Tartous Constantza..
14.03 06:00 MOON KIR GGC Damietta Bourgas
14.03 06:00 KINDRED KHM GGC Tartous Odessa
14.03 06:00
SEVERODONETSK
RUS GGC Ravenna Azov
14.03 06:00 SORMOVSKIY
44
RUS GGC Ravenna Azov
14.03 05:00 BETH LBR TTA Banias
Novorossiysk
14.03 05:00 SKYMAR KHM GGC Nea Karvali Odessa
14.03 05:00 IVAN
PYLYPENKO
UKR GGC Ravenna Yeisk
14.03 05:00 SURMENE KA TUR TCH Derince Midia
14.03 05:00 ALISTOKLIS
K
CYP GGC Limassol Nikolayev
14.03 05:00 MINERVA
VIRGO
GRC TTA Piraeus Kerch (Kerç)
14.03 04:00 MATINELLI PAN BBU Chalkis
Novorossiysk
14.03 04:00 SHIRVAN MLT GGC La Nouvelle Ilichevsk
14.03 04:00 ANITTEPE S TUR GGC Diliskelesi
Novorossiysk
14.03 04:00 EZZAT ALLAH GEO GGC AliaÄŸa Sevastopol
14.03 04:00 YUSUF ASLAN TUR GGC Patras Bartın
14.03 04:00 TOMSK LBR TTA Silivri Tuapse
14.03 03:00 BURAK N SVK GGC Ambarlı Bourgas
14.03 03:00 SAGED SLE GGC Ambarlı Mariupol
14.03 03:00 MONTE
CARMELO
ITA TTA Augusta Midia
14.03 03:00 SUAD T GEO GGC Karabiga Constantza
14.03 03:00 IBLEA ITA TTA Venice

Novorossiysk
14.03 02:00 TINA C GBR GGC Gemlik Constantza
14.03 02:00 EL HOSS COM GGC Diliskelesi Reni
14.03 02:00 ZIEMIA
ZAMOJSKA
LBR GGC Alexandria Ilichevsk
14.03 02:00 DISCOVERER
MLT BBU Eleusis Nikolayev
14.03 02:00 BOW
BALEARIA
LBR TCH Gebze Odessa
14.03 01:00 SUFFOLK GBR LPG AliaÄŸa Odessa