PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
25.03 10:00 FREJA SPRING
PAN TTA Limassol Constantza
25.03 10:00 SPIRIT OF BRAZIL MHL BBU Piraeus
Ilichevsk
25.03 10:00 THOR TRAVELLER THA BBU Beirut Odessa
25.03 10:00 SEAPASIC HGK TTA Italy Novorossiysk
25.03 09:00 CAPTAIN ABDULLAH PAN GGC Monfalcone Mariupol
25.03 09:00 TROY PAN GGC Damietta Novorossiysk
25.03 09:00 KATYA Z VCT GGC Koper Varna
25.03 09:00 CSAV CANTABRIAN LBR UCC Ambarlı
Ilichevsk
25.03 09:00 DRUZHBA NARADOV RUS GGC Trieste Yeisk
25.03 08:00 ALI M 1 SYR GGC Larimna Constantza
25.03 08:00 SORMOVSKIY 3066 RUS GGC Haifa Yeisk
25.03 08:00 ROSCHEM 2 RUS TTA Kaliningrad Rostov
25.03 08:00 LOENERDIEP NLD GGC Ceuta Kherson
25.03 08:00 SANANDAJ MLT TTA Thessaloni Novorossiysk
25.03 08:00 CAPTAIN MURAD SLE GGC Ä°stanbul Oktyabrskiy
25.03 08:00 ABDULLATIF SLE GGC Mersin Novorossiysk
25.03 07:00 LADY ISIK MHL TCH Mersin Batumi
25.03 07:00 RELIANCE BLZ GGC Ambarlı
Azov
25.03 07:00 MARIA K LBN GGC Damietta Ilichevsk
25.03 07:00 OGANBEY PAN GGC Karabiga Berdiansk
25.03 07:00 CHEM SUN MHL TCH Tuzla Reni
25.03 07:00 H KAPTAN TUR GGC Haifa Oktyabrskiy
25.03 06:00 BW HEMINA NOR LPG Gabes Yuzhny
25.03 06:00 SANDS 1 SKN GGC Nemrut Bay Zaporozhye
25.03 06:00 KYBELE PAN GGC Toros Gübre Tuapse
25.03 06:00 IGARKA RUS GGC Limassol Azov
25.03 06:00 FLINTERBOREAS NLD GGC Setubal Constantza
25.03 06:00 LS AIZENSHTAT VCT GGC Sagunto Oktyabrskiy
25.03 06:00 TOLGA GENC TUR GGC Ravenna Constantza
25.03 06:00 TK VENICE MLT GGC Alexandria Odessa
25.03 06:00 SEA CROWN GRC TTA Agioi Theo Tuapse
25.03 06:00 ALPHA GEO GGC Alexandria Kherson
25.03 05:00 HAJ AHMAD S SYR GGC Port Sudan Order
25.03 05:00 ZEEBONY ANT GGC Nemrut Bay Constantza
25.03 05:00 OMER MHL TCH Leixoes Varna
25.03 05:00 CLIPPER MLT GGC Mersin Poti
25.03 05:00 ALDAN RUS GGC Alexandria Rize
25.03 05:00 CONDOR 1 TGO GGC Abu Qır Sochi
25.03 05:00 ATTRIBUTE
HGK BBU Fujairah Odessa
25.03 05:00 OMSKIY 14 RUS GGC Mersin Azov
25.03 05:00 ELBTANK ITALY LBR TTA Bizerta Bourgas
25.03 04:00 SU B TUR TCH Gebze Order
25.03 04:00 AKHMAT KADYROV RUS GGC Alexandria Azov
25.03 04:00 NORNA N PAN TCH Gdynia Novorossiysk
25.03 04:00 MARMARA A TUR GGC Bandırma Ereğli
25.03 04:00 ASYA NEHIR PAN GGC Ä°skenderun Novorossiysk
25.03 04:00 ANNA 2005 COM GGC Misurata Reni
25.03 04:00 RESHID BEHBUDOV AZE GGC Haifa Belgorod
25.03 03:00 WEHR ELBE
MHL UCC Ashdod Odessa
25.03 03:00 GULF PAN GGC Ä°zmit Bourgas
25.03 03:00 KAPITAN BARMIN RUS TTA Ambarlı Sevastopol
25.03 02:00 FALCON MLT TTA Larnaca Odessa
25.03 03:00 SUKRIYE MLT GGC Diliskelesi Galatz
25.03 03:00 ZANIS GRIVA LBR TTA Ravenna Nikolayev
25.03 03:00 LADOGA 7 SLE GGC Hereke Belgorod
25.03 02:00 ANNA SOPHIE DEDE ATG UCC Gioia Tauro Novorossiysk
25.03 02:00 JASMINE SLE GGC Karabiga Tuapse
25.03 02:00 26 AGUSTOS TUR BBU Navlakhi Mariupol
25.03 02:00 NIJINSKY SGP LPG Kavala Yuzhny