26.03 12:00 PACIFICA 1 CKI GGC Torre Annunziata Kherson 
26.03 12:00 ADYGEYA LBR TTA Lavera Yuzhnyy
26.03 12:00 MINKA C GBR GGC Ravenna Berdiansk
26.03 12:00 FURKAN GEO GGC Larimna Yuzhny
26.03 11:00 CMA CGM VERNET DEU UCC Ambarlı Constantza
26.03 11:00 SUKRAN S TUR TTA Nemrut Bay Nikolayev (F/O)
26.03 11:00 PRINCESS CAROLA MLT GGC Monfalcone Varna
26.03 11:00 TAMANSKIY UKR TTA Beirut Nikolayev
26.03 11:00 NIKOLAY LIMONOV UKR GGC Valetta Azov
26.03 11:00 CE MERAPI LBR TTA Lacaruna Novorossiysk
26.03 11:00 SUDE S TUR TTA Gebze – Izmit Midia
26.03 10:00 SENANUR CEBI TUR GGC Tuzla/Ist  (F/O)
26.03 10:00 KAPTAN ADEM TUR GGC Nemrut Bay EreÄŸli
26.03 10:00 SENANUR CEBI TUR GGC Gemlik EreÄŸli
26.03 09:00 IRTYSH 2 RUS GGC Kalamaki Braila
26.03 09:00 MURVET IMAMOGLU TUR GGC Tartous Constantza
26.03 09:00 DOGANAY TUR GGC Diliskelesi – Izmit Novorossiysk
26.03 09:00 CRUDE ALFA GRC TTA Rotterdam Novorossiysk
26.03 09:00 BURAKHAN TUR GGC TekirdaÄŸ Rize
26.03 09:00 VLAS CHUBAR UKR GGC AliaÄŸa Sevastopo
26.03 09:00 DELIA ATG GGC Napoli EreÄŸli
26.03 08:00 GOODNESS MLT GGC Skikda Batumi
26.03 08:00 HUDSON BAY ATG GRF Bar Odessa
26.03 08:00 FORWARD PIONEER PAN TTA Trieste Theodosia
26.03 08:00 BAYRAMOGLU 2 TUR GGC Diliskelesi Constantza
26.03 08:00 AVALON RUS GGC Annaba Izmail
26.03 07:00 KIVELI LBR BBU Ambarlı Port  (F/O)
26.03 07:00 NURBALA KHM GGC Ä°zmit Constantza
26.03 07:00 SOTNIK RUS GGC Diliskelesi – Izmit Azov
26.03 0700 METIN AKGUL TUR GGC Castellon Novorossiysk
26.03 07:00 ROUSSE BGR UCC Gioia Tauro Constantza
26.03 07:00 ATASOYLAR TUR GGC Gebze – Izmit Mariupol
26.03 07:00 ZIEMIA TARNOWSKA LBR GGC Nemrut Bay Nikolayev
26.03 07:00 ALLA UKR GGC Milazzo Bourgas
26.03 07:00 SAN REMO 2 MHL GGC Thessaloni EreÄŸli
26.03 07:00 DOGGERSBANK NLD GGC Derince – Izmit Constantza
26.03 06:00 AMOL MLT TTA Lavera Supsa
26.03 06:00 JASMIN MLD GGC Ä°zmir Constantza
26.03 06:00 SEA WAY PAN GGC Ravenna Novorossiysk
26.03 06:00 ATANIN TUR GGC Bandırma İnebolu
26.03 06:00 VOLGOBALT 150 KHM GGC Famagusta  (F/O)
26.03 06:00 SUN S MLD GGC Gabes Nikolayev
26.03 06:00 SERGEY SMIRNOV UKR GGC Ä°skenderun Ilichevsk
26.03 05:00 BATAYSK RUS GGC Ravenna Zonguldak
26.03 05:00 KOMUT TUR GGC Bandırma Bourgas
26.03 05:00 ONIX RUS GGC Alexandria Azov
26.03 05:00 AZOV GRACE RUS GGC Beirut Azov
26.03 05:00 RIAD AHMEDOV MLT GGC Lattakia  (F/O)
26.03 05:00 MECIT BEY TUR GGC Sfax Varna
26.03 05:00 MOON KIR GGC Ä°zmit Bay Nikolayev
26.03 04:00 SAGED SLE GGC Akçansa Nikolayev
26.03 04:00 CAPTAIN RIAD KHM GGC Piraeus Sevastopol
26.03 04:00 BROTHERS 10 RUS TTA Gebze Odessa
26.03 04:00 VOLGOBALT 223 RUS GGC Diliskelesi Azov
26.03 04:00 VALVERDE ITA TCH Newhaven Tuapse
26.03 03:00 SOZOPOL 1 BGR GGC Gemlik Constantza
26.03 03:00 KUBRAT COM GGC Ä°zmit Kherson
26.03 03:00 LORD KHM GGC Mostaganem  (F/O)
26.03 03:00 IVORY SKN GGC Bandırma Kherson
26.03 03:00 ORIENTAL 2 PAN BBU Eleusis Ilichevsk
26.03 03:00 LITTLE PRINCESS LBN GGC Gemlik Novorossiysk
26.03 03:00 MAERSK TRAPANI LBR UCC Iraklion Constantza
26.03 02:00 MITSA CYM BBU Aqaba Yuzhnyy
26.03 02:00 ALFA SUN TUR GGC Tuzla/Ist Odessa
26.03 02:00 SEA TRUSUND LBR GGC Ravenna Novorossiysk (F/O)
26.03 02:00 ARADOS H SYR GGC Tartous Novorossiysk
26.03 02:00 STENA PRESIDENT BMU TTA Tuzla Novorossiysk
26.03 02:00 TRANS EMIRATES MHL BBU New Mangal Mariupol
26.03 02:00 DENIZ KONAK TUR GGC Alexandria Constantza
26.03 01:00 AEGEAN WIND GRC BBU Conaky Dneprobugsy (F/O)
26.03 01:00 LERICI STAR MLT GGC Mediteranean Novorossiysk
26.03 01:00 YORK CASTLE MLT BBU Aden Bay Constantza
26.03 01:00 GUZIDE S TUR GGC Ä°zmit Odessa
26.03 01:00 BREEZE A MLT TTA Tuzla/Ist Novorossiysk
26.03 00:00 KAPTAN ERGUN MHL UCC Haifa Constantza