TARÄ°H GEMÄ° ADI BAYRAK TIP GELIÅž LÄ°MANI VARIÅž LÄ°MANI
27.03 12:00 RED TOWER VCT GGC Mersin Odessa
27.03 12:00 ZIM YOKOHAMA LBR UCC Ambarlı Novorossiysk
27.03 12:00 THULELAND GBR GGC Alexandria Sevastopol
27.03 12:00 ULUS WIND RUS GGC Tartous Azov
27.03 11:00 DAPHNE PAN GGC Eleusis Bourgaz (F/O)
27.03 11:00 HACI ZEKI GUCLU TUR GGC Ä°skenderun Mariupol
27.03 11:00 AYGAZ-5 TUR LPG Ambarlı Odessa
27.03 11:00 NAZIM BEY TUR GGC Tsingeli Oktyabrskiy
27.03 11:00 HARUN KONAN TUR GGC Ambarlı Novorossiysk
27.03 11:00 GULF RIYAD MHL TTA Tuzla Yuzhny
27.03 11:00 MAKSIM RYLSKIY UKR GGC Brindisi Yuzhny
27.03 11:00 EVGENIY SOKOLNISKY. RUS GGC Koper Azov
27.03 11:00 PALFLOT-3 RUS TTA Gebze Haifa
27.03 10:00 MINITANK FIVE MLT TTA Marsaxlok Midia
27.03 10:00 TAIGLORY PAN BBU Port Said Yuzhny (F/O)
27.03 10:00 EVGENIA SLE GGC Ä°gsaÅŸ Bourgas
27.03 10:00 AMARAN PAN TCH Oran Temryuk
27.03 10:00 KOYMENLER-1 TUR GGC Hereke Novorossiysk
27.03 10:00 TOKYO TUV GGC Ä°stanbul Bourgas
27.03 09:00 ERDOGAN SENKAYA TUR GGC Yarımca Novorossiysk
27.03 09:00 KARAGOL TUR TCH AEGEAN SEA Constantza
27.03 09:00 KEMERLI TUR GGC Ä°skenderun Constantza
27.03 09:00 IRIS S PAN BBU Chalkis Tuapse
27.03 09:00 ILKE METE TUR GGC Misurata Ilichevsky
27.03 08:00 LISA COM GGC MardaÅŸ Eregli
27.03 08:00 VOLGOBALT 216 RUS GGC Ambarlı Rostov
27.03 08:00 NS CONSUL LBR TTA Trieste Batumi
27.03 08:00 SEACRIS RUS GGC Port Said Ilichevsky
27.03 08:00 DORIS T ATG GGC Limas Constantza
27.03 08:00 CHELSEA 1 KHM GGC Port Said Yeisk
27.03 07:00 RASIM KAPTAN 1 TUR GGC Girit Constantza
27.03 07:00 ASTON TRAVELLER RUS GGC Tartous Rostov
27.03 08:00 SORMOVSKIY-119 KHM GGC Beirut Azov (F/O)
27.03 07:00 VOLODYMYR BONDAR UKR GGC Manfredonia Kavkaz
27.03 07:00 SEA TIDE GEO GGC Cagliari Berdiansk
27.03 07:00 VOLGOBALT-241 JAM GGC Ravenna Azov
27.03 07:00 TURHAN BEY TUR GGC Haifa Nikolayev
27.03 07:00 KAMYSHIN RUS GGC Mersin Rostov
27.03 06:00 SINAN ATASOY TUR GGC Bejaia Yuzhny
27.03 06:00 STEFANIE M PRK GGC Alexandria Novorossiysk
27.03 07:00 ATALANDI GRC TTA Omisalj Novorossiysk
27.03 06:00 ASTRAKHAN RUS GGC Tripoli EreÄŸli
27.03 06:00 EBRU S TUR TTA Gebze Constantza
27.03 06:00 BELUGA FAVOURIT ATG GGC Port Said Poti
27.03 06:00 ANNA M TUR GGC Karabiga ConstantzA
27.03 06:00 ISMAIL SENER PAN GGC Misurata ConstantzA
27.03 06:00 SEA RUNNER 2 ATG GGC Bejaia Constantz (F/O)
27.03 06:00 AKAYLAR 2 TUR GGC Annaba Galatz
27.03 05:00 AJAKS 1 RUS GGC Derince Rostov
27.03 05:00 SELAY CHALLENGER MLT TTA Mersin Novorossiysk
27.03 05:00 BBC BALTIC ATG GGC Brake Midia
27.03 05:00 GEROI PLEVNY UKR URR Derince Ilichevsk
27.03 05:00 KING EDGAR MHL TTA Limassol Tuapse
27.03 05:00 VOLGOBALT 236 RUS GGC Ambarlı Rostov
27.03 05:00 BERONIKE BLZ GGC Bandırma Nikolayev
27.03 04:00 JUPITER GEO GGC Karabiga Constantza
27.03 04:00 TURICUM CHE GGC Visakhapat.. Constantza
27.03 04:00 ULUS SKY RUS GGC Ambarlı Rostov
27.03 04:00 PROTI PAN TCH Gebze Bourgas
27.03 04:00 RUNNER A MLT TTA Brindisi Order
27.03 04:00 AZOV MLD TCH Durres Tuapse
27.03 03:00 BROTHER GLORY GBR BBU Castellon Bourgas
27.03 03:00 FLINTERLAND NLD GGC Huelva Rize
27.03 03:00 RICHARD MAERSK DNK TTA Ravenna Tuapse
27.03 03:00 MICHIGAN TRADER ATG UCC Ambarlı Novorossiysk
27.03 03:00 BESTEKAR FIKRET AZE URR Tuzla Order
27.03 01:00 CALEDONIA UKR MPR Karaköy Odessa