DATE

SHIP NAME

FLAG

TYPE

FIRST PORT

LAST PORT
28.03 20:00 PRINCESS ELENA RUS MPR Marmara Sea Yalta
28.03 12:00 CHUPA RUS GGC Diliskelesi Azov
28.03 12:00 S HACIBEKIROGLU PAN GGC Diliskelesi Nikolayev
28.03 11:00 SUN E MLD GGC Psakhna Nikolayev
28.03 11:00 KEFRE TUR GGC Jijel Constantza
28.03 11:00 KAYRA BLZ GGC Tartous Yeisk
28.03 11:00 SEA PIRAT MLD GGC Alexandria Constantza (F/O )
28.03 11:00 VOLGOBALT 227 RUS GGC Ä°zmir Rostov
28.03 11:00 YURIY DVUZHILNY UKR GGC Benghazi Novorossiysk
28.03 11:00 PORADA UKR GGC AliaÄŸa Nikolayev
28.03 10:00 VICTOR TARATIN RUS GGC Tartous Rostov
28.03 10:00 GORKEM BEY TUR TCH Aspropyrgos Ilichevsk
28.03 10:00 STADT GOSLAR ATG UCC Volos Poti
28.03 10:00 HAJJI AMNAH SYR GGC Alexandria Nikolayev
28.03 10:00 CYCLADES LBR BBU Bakar Yuzhny
28.03 10:00 DIANA C PAN BBU Djibouti Odessa
28.03 10:00 OCEAN GLORY MLT GGC Limassol Constantza
28.03 10:00 MUSTAFA DADAYLI TUR GGC Gemlik Samsun
28.03 09:00 PHILIPP ATG GGC Diliskelesi Kerch 
28.03 09:00 MEHMET AKIN TUR GGC Ambarlı Bartın
28.03 09:00 ROBERT MAERSK DNK TTA Tütünçiftlik Novorossiysk
28.03 09:00 KYME KHM GGC Thessaloniki Agigea
28.03 08:00 SAIL BARON BLZ GGC Famagusta Yeisk
28.03 08:00 OMSKIY 205 RUS GGC Nemrut Bay Rostov
28.03 08:00 ILYAS EFENDIYEV MLT GGC Manfredonia Kherson
28.03 08:00 ASHRAF KHM GGC Alexandria Novorossiysk
28.03 08:00 SAINT NICHOLAS MLT TTA Augusta Novorossiysk
28.03 08:00 AYGAZ 6 TUR LPG Ambarlı Midia (F/O )
28.03 08:00 NASIP PAN GGC Ä°skenderun Constantza
28.03 08:00 NARAYAN PAN GGC Thessaloniki Constantza (F/O )
28.03 07:00 MERYEM TUR GGC Derince Varna
28.03 07:00 MAYA MNG GGC Algerıa Braila
28.03 07:00 CIMBRIA ATG GGC Ä°skenderun Kherson
28.03 07:00 DINA G PAN BBU Chittagong Ilichevsk
28.03 07:00 CEM PIONEER VCT GGC Porto Marg Kherson
28.03 07:00 VOLKERS ATG GGC Pozzallo Constantza
28.03 07:10 VALFOGLIA ITA TTA Limassol Constantza
28.03 07:00 OSMAN BEY TUR TCH Gölcük Constantza
28.03 06:00 WELLINGTON STAR BHS GRF Lisbon Bourgas
28.03 06:00 MSC MARYLENA PAN UCC Ambarlı Novorossiysk (F/O )
28.03 06:00 TINAZTEPE S TUR GGC Tuzla Constantza
28.03 06:00 VOLGODON 207 COM GGC Gebze Azov
28.03 06:00 ROUEN SLE GGC Tavşancıl Zaporozhye
28.03 06:00 NAVIOS CIELO PAN BBU Port Cartier EreÄŸli
28.03 06:00 MARIA K PAN BBU Tangier Oktyabrskiy
28.03 06:00 DIXIE MAIDEN PAN GGC Gemlik Yuzhny
28.03 05:00 PALFLOT 4 RUS TTA Ambarlı Kavkaz
28.03 05:00 WAVE A MLT TTA Piraeus Novorossiysk
28.03 05:00 ELPIDA S GRC BBU Messaieed Yuzhny
28.03 05:00 CHALNA RUS GGC Karabiga Yeisk
28.03 05:00 DUATEPE S MLT GGC Diliskelesi Novorossiysk (F/O )
28.03 04:00 EROL TURKMEN TUR GGC Lagos Varna
28.03 04:00 JORAN SECONDO ITA TTA Livorno (F/O )
28.03 04:00 DESTINY COM GGC MartaÅŸ Constantza
28.03 04:00 MARE BALTIC MHL TTA Amchit Kerch
28.03 04:00 PACIFIC SCORPIO LBR BBU Suez Canal Ilichevsk
28.03 04:00 PACIFIC PIONEER PAN BBU Suez Canal Constantza
28.03 04:00 GENERAL KHM GGC EreÄŸli Ilichevsk
28.03 04:00 ALI OSMAN E TUR GGC Tuzla Constantza
28.03 04:00 EUROSTAR ANT GGC Diliskelesi Reni
28.03 04:00 TOMSK LBR TTA AliaÄŸa Tuapse
28.03 04:00 CEMAL C TUR TCH Ä°zmit Midia
28.03 03:00 HACI AHMET TELLI TUR TCH Gebze Temryuk