Tarih

Gemi Adı

Bayrak

Gemi Tipi

Geliş Limanı

Varış Limanı
29.03 11:00 CEM SENER TUR GGC Izmit Port Mariupol
29.03 11:00 PANAGIA ARMATA GRC TTA Pachi Odessa
29.03 10:00 ANDROMEDA ATG GGC Haifa Constanza  (F/O)
29.03 10:00 ALI AKAY TUR GGC Ä°skenderun Galatz
29.03 10:00 THOR IRENE ATG GGC Eleusis Constanza
29.03 10:00 MSC SEBNEM TUR UCC Ambarlı  Batumi
29.03 10:00 AFRICAN HIGHWAY PAN URR Piraeus  Varna
29.03 10:00 MOHAMAD PRINCE SKN GGC Thessaloniki Novorossisky
29.03 09:00 CAPTAN SALIM KHM GGC Mersin Constanza
29.03 09:00 STK-1020 RUS GGC Bandırma Sevastopol
29.03 09:00 EAGLE HOPE PAN TTA Augusta Odessa
29.03 09:00 DOXA D PAN BBU Beirut Novorossisky
29.03 09:00 MSC ARABIA MLT UCC Ambarlı Bourgaz
29.03 08:00 ANTONELLA MLT GGC Trieste Varna
29.03 08:00 AFAMIA SLE GGC Izmit Port Odessa
29.03 08:00 MUMTAZ AMCA LBR GGC Karabiga Tuapse
29.03 08:00 VOLGODON 225 RUS GGC Ahladi Rostov
29.03 08:00 CE WAVE LBR TTA Agioi Theori Supsa  (F/O)
29.03 08:00 EMONA BGR GGC Izmit Port Bourgas
29.03 08:00 A ASLI KHM GGC MartaÅŸ Constanza
29.03 08:00 AHMET AKGUL LBR GGC Karabiga Tuapse
29.03 08:00 SNEEKERDIEP NLD GGC Ashdod Constanza
29.03 08:00 SYMPATHY RUS GGC Ravenna Rostov
29.03 07:00 SVYATOY SERAFIM GEO BBU Alexandria Odessa
29.03 07:00 THOR DYNAMIC THA BBU Damiett Novorossisky
29.03 07:00 DAVUT 1 TUR GGC EreÄŸli Eregli
29.03 07:00 KOCATEPE S TUR GGC Izmit Port Novorossisky
29.03 06:00 M ADA TUR GGC Akçansa Port Bartın
29.03 06:00 CELFIN TUR TCH Mersin Supsa  (F/O)
29.03 06:00 MEDY TUR GGC Izmit Port Constanza
29.03 06:00 NECLA ABLA TUR GGC Haifa Nikolayev
29.03 06:00 NECDET K TUR GGC Gaeta Novorossisky
29.03 06:00 SUAD T GEO GGC Tsingeli Constanza
29.03 06:00 EUROCARGO AFRICA MLT URR Piraeus Varna
29.03 05:00 BITLIS TUR BBU Porto Margera Tuapse
29.03 05:00 MODULUS 1 SKN GGC Trieste Ilichevsky
29.03 05:00 HACI MEHMET TUR GGC Ä°stanbul Eregli
29.03 05:00 HAVVA SELIMOGLU TUR GGC Ä°stanbul Nikolayev
29.03 05:00 SELMA CKI GRF Tripoli Ilichevsky
29.03 05:00 NAKHODKA RUS GGC Savona Yeisk
29.03 05:00 DELTA SKN GGC Tartous Yeisk
29.03 05:00 BALTIC WAVE MLT TTA Tütünçiftlik Novorossisky
29.03 05:00 MAJESTIC SVK GGC Alexandria Ilichevsky
29.03 04:00 PANAGIS K BHS GRF Alexandria Ilichevsky
29.03 04:00 CORDELIA KHM GGC Diler Port Romania
29.03 04:00 ORHAN BAYRAKTAR TUR GGC Damietta Novorossisky
29.03 04:00 VOLGODON-238 RUS GGC Izmit Port Temryuk
29.03 04:00 WAEL-F SYR GGC Alexandria Odessa
29.03 04:00 BROTHERS-9 RUS TTA Izmit Port Kavkaz
29.03 04:00 KANG QIANG CHN GGC Pipavav Novorossisky
29.03 04:00 RTS VAROT ANT TCH Ä°skenderun Temryuk
29.03 03:00 AZAHAR ITA TTA Genoa Novorossisky
29.03 02:00 MEDUM ATG GGC Ceuta Midia  (F/O)
29.03 02:00 FORTIUS PAN GGC Gemlik Rostov
29.03 02:00 FIDIAS LBR TTA Skikda Tuapse
29.03 02:00 RAM SLE GGC Izmit Port Bourgas
29.03 02:00 PROCIDA ITA TTA Agioi Thedori Midia
29.03 02:00 FRIDA ATG GGC Diliskelesi Constanza
29.03 02:00 KARL LEONHARDT MLT GGC Tangier Novorossisky
29.03 01:00 OSTERMARSCH ATG GGC Ceuta Eregli
29.03 01:00 AYKO 1 GEO GGC Izmit Port Constanza
29.03 01:00 SWIFT SPLASH PAN BBU Aqaba Sevastopol
29.03 01:00 ST CONSTANTINE GEO GGC Gemlik Temryuk
29.03 01:00 PAVEL KORCHAGIN RUS GGC Alexandria Mariupol