PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
06.04 22:00 MEMEL ATG GGC Constantza (ROM) Antalya
06.04 22:00 SATTAR MLT GGC Nikolayev (UKR) Chitta gong
06.04 21:00 BRO EDWARD FRA TCH Novorossiysk (RUS) Gebze – IZMIT
06.04 21:00 ALPHA GEO GGC Yeisk (RUS) Mersin
06.04 21:00 VOLGODON 235 RUS GGC Azov (RUS) Alexandria – EGYPT
06.04 21:00 GREEN HONDURAS BHS GRF Odessa (UKR) Gibraltar (F/O)
06.04 21:00 MARDENIZ TUR TCH Nikolayev (UKR) Monopoli
06.04 21:00 VEGA 2 MLT GGC Yeisk (RUS) Alexandria – EGYPT
06.04 21:00 HURIYE ANA TUR GGC Nikolayev (UKR) ALGER
06.04 20:00 MEKHANIK CHERELENKO UKR GGC Azov (RUS) Belfast
06.04 20:00 TRANS CATALONIA SGP TCH Varna (BLG) Agioi TheoRI – GREECE
06.04 20:00 ASYA NEHIR PAN GGC Novorossiysk (RUS) ThessaloniKI – GREECE
06.04 20:00 KATARINA MLT GGC Nikolayev (UKR) Port Said
06.04 20:00 TOMSK LBR TTA Tuapse (RUS) Napoli
06.04 20:00 26 AGUSTOS TUR GGC Sevastopol Jakarta
06.04 19:00 DD FIDELITY VCT GGC Odessa (UKR) Sousse BAY
06.04 19:00 ST.VALENTINA LBR BBU Ilichevsk (UKR) Haifa – ISRAEL
06.04 19:00 KUPISKIS MLT GGC Novorossiysk (RUS) Ashdod – ISRAEL
06.04 19:00 NEFTERUDOVOZ- 59 RUS TTA Kavkaz (RUS) Gebze – IZMIT
06.04 19:00 ALMAJEDAH QAT LPG Yuzhny (UKR) Yalova
06.04 19:00 SUAD T GEO GGC Constantza (ROM) Nemrut Bay
06.04 18:00 SUNRISE R. SLE GGC Constantza (ROM) Damietta – EGYPT
06.04 18:00 RAYESS ABBAS KHM GGC Constantza (ROM) Alexandria – EGYPT
06.04 18:00 YALKER SKN GGC Nikolayev (UKR) ALIAGA – IZMIR
06.04 18:00 TOLGA GENC TUR GGC Reni Libya
06.04 18:00 KAPITAN SURNIN RUS GGC Yeisk (RUS) Porto Mogaro
06.04 18:00 SEAGAS GENERAL CYP LPG Batumi (GUR) CYPRUS
06.04 17:00 YURIY DVUZHILNY UKR GGC Novorossiysk (RUS) Italy
06.04 17:00 CAPTAIN OMAR GEO GGC Constantza (ROM) Diliskelesi
06.04 17:00 MINERVA GEORGIA GRC TTA Novorossiysk (RUS) Fos
06.04 17:00 ALI AKAY TUR GGC Galatz (ROM) Diliskelesi
06.04 17:00 MARE ADRIACUM ITA TTA Kerch (UKR) GIBRALTAR (F/o)
06.04 17:00 VOLGOBALT-220 RUS GGC Temryuk El Dekheila
06.04 16:00 SIBIRSKIY-2133 RUS GGC Rostov (RUS) Alexandria – EGYPT
06.04 16:00 SVETI NIKOLAY SVK GGC Constantza (ROM) GIBRALTAR
06.04 16:00 MABROOKAH COM GRF Novorossiysk (RUS) Alexandria – EGYPT
06.04 16:00 CAROLINE SCAN ATG GGC Yuzhny (UKR) Port Said
06.04 16:00 KAYA PIONEER PAN GGC Nikolayev (UKR) Nemrut Bay
06.04 16:00 VASILIY BOZHENKO UKR GGC Rostov (RUS) Ravenna – ITALY
06.04 15:00 ILYAS EFENDIEV MLT GGC Kherson (UKR) Tunisia
06.04 15:00 CE-WAVE LBR TTA Supsa (GUR) Augusta (F/O)
06.04 15:00 CAPTAIN BASHAR PAN GGC Mariupol (UKR) Monfalcone
06.04 15:00 MEDY TUR GGC Constantza (ROM) Nemrut Bay
06.04 15:00 LITTLE PRINCESS LBN GGC Novorossiysk (RUS) Tripoli – ALGER
06.04 15:00 BLEST MARINE PAN GGC Odessa (UKR) Port Said (F/O)
06.04 14:00 SEA BIRD MLT BBU Novorossiysk (RUS) IRAQ
06.04 14:00 ANNALISA ATG GGC Mariupol (UKR) Portugal
06.04 14:00 EZZAT ALLAH GEO GGC Mariupol (UKR) Alexandria – EGYPT
06.04 14:00 LADY HIND MLT BBU Constantza (ROM) Tartous – SYRIA
06.04 14:00 EAGLE HOPE PAN TTA Odessa (UKR) GIBRALTAR (F/O)
06.04 13:00 DAY SKN GGC Poti (GUR) Hereke – IZMIT
06.04 13:00 OMSKIY 205 RUS GGC Rostov (RUS) Ambarlı – ISTANBUL
06.04 13:00 NORTH FRIENDSHIP MLT GGC Yuzhny (UKR) Port Said
06.04 13:00 WESAM B COM GGC Constantza (ROM) ICDAS PORT
06.04 13:00 MAERSK MADRID GBR UCC Ilichevsk (UKR) Port Said
06.04 13:00 VOLGOBALT 216 RUS GGC Rostov (RUS) Ambarlı – ISTANBUL
06.04 12:00 ELPIDA S GRC GGC Yuzhny (UKR) MEDITERANEAN SEA
06.04 12:00 DIANA C PAN BBU Odessa (UKR) Djibouti
06.04 12:00 AYNACIOGLU 1 TUR GGC Novorossiysk (RUS) Chalkis – GREECE
06.04 12:00 SNEEKERDIEP NLD GGC Constantza (ROM) MardaS PORT
06.04 12:00 IREEX DOM GGC Yuzhny (UKR) Yarımca – IZMIT
06.04 12:00 NIKA KHM GGC Nikolayev (UKR) TekirdaG PORT
06.04 11:00 BBC TOGO ATG GGC Constantza (ROM) Gela
06.04 11:00 GOLDEN SPRING PAN BBU EREGLI (TUR) Gibraltar (F/o)
06.04 11:00 M FARUK TUR BBU Ilichevsk (UKR) China