PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT

08-04 22:00

YORK CASTLE

MLT

GGC

CONSTANTZA (ROM)

JEDDAH(CIDDE)

08-04 22:00

ORION

KHM

GGC

AZOV (RUS)

DILISKELESI – IZMIT

08-04 22:00

FIZULI

AZE

GGC

YEISK (RUS)

RAVENNA

08-04 22:00

DRUZHBA NARODOV

RUS

GGC

YEISK (RUS)

ALEXANDRIA – EGYPT

08-04 22:00

TRIESTINA

MLT

BBU

TUAPSE (RUS)

DAMIETTA – EGYPT

08-04 22:00

EURO MORA

ITA

TCH

VARNA (BLG)
ITALY

08-04 21:00

MILANGAZ 3

TUR

LPG

SAMSUN (TUR)

YARIMCA  -IZMIT BAY

08-04 21:00

BALTIC WAVE

MLT

TTA

NOVOROSSISK (RUS)

PIRAEUS

08-04 21:00

AYHAN
BAYRAKTAR

TUR

GGC

EREGLI (BLACKSEA)

RAVENNA

08-04 21:00

DAHI BYUL BYUL

RUS

TCH

KERCH (UKR)
AGUSTA (F/O)

08-04 21:00

ABIT BESER

TUR

GGC

CONSTANTZA (ROM)

HEREKE -IZMIT BAY

08-04 21:00

SELIM SELIMOGLU

TUR

GGC

MARIUPOL (UKR)

SOUSSE (TUNIS)

08-04 20:00

DIXIEMAIDEN

PAN

BBU

YUZHNY ( UKR)

GEMLIK

08-04 20:00

RICHMOND

KHM

GGC

MARIUPOL (UKR)

MERSIN

08-04 20:00

RABUNION 20

SYR

GGC

MIDIA  (ROM)

TARTOUS  -SYRIA

08-04 20:00

TIKHORETSK

LBR

TTA

NOVOROSSISK (RUS)

LAVERA

08-04 20:00

NURBALA

KHM

GGC

BATUMI (GUR)

BANDIRMA

08-04 19:00

40 LET POPEDY

RUS

GGC

AZOV (RUS)
IRAQ

08-04 19:00

SANDS 1

SKN

GGC
RUSIA
NEMRUT

08-04 19:00

RUBY

RUS

GGC

TEMRYUK (RUS)

ALEXANDRIA – EGYPT

08-04 19:00

VENETICO B

PAN

BBU

ILICHEVSK  (UKR)

PORTSAID

08-04 19:00

AJAKS 1

RUS

GGC

ROSTOV (RUS)

AMBARLI

08-04 19:00

ST METHODIUS

LBR

BBU

NOVOROSSISK (RUS)

ALEXANDRIA – EGYPT

08-04 19:00

SAZAN

TUR

GGC

BARTIN (TUR)

MUDANYA PORT

08-04 19:00

KARADENIZ 5

TUR

GGC

VARNA (BLG)

TEKIRDAG

08-04 19:00

MINITANK SIX

MLT

TCH

BOURGAS (BURGAZ)

ALIAGA

08-04 19:00

EDITOR

GEO

GGC

BRAILA (ROM)

TARTOUS  -SYRIA

08-04 18:00

AMBER VITA

MLT

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

TARTOUS  -SYRIA

08-04 18:00

ASLI ELIF

TUR

GGC

CONSTANTZA (ROM)

ASPROPYRGOS

08-04 18:00

MERTON 1

MDV

GGC

MIDIA  (ROM)

TSINGELI

08-04 18:00

DIANA STAR

KHM

GGC

ILICHEVSK (UKR)

TARTOUS  -SYRIA

08-04 18:00

DENIZ KONAK

TUR

GGC

CONSTANTZA (ROM)
GREECE

08-04 18:00

CORN CREST

MLT

GGC

ILICHEVSK (UKR)

ASHDOD – ISRAEL

08-04 18:00

BORIS PEVKIN

RUS

GGC

YEISK (RUS)

ALEXANDRIA – EGYPT

08-04 17:00

ISMAEL MEHIEDDINE

GEO

GGC

ODESSA (UKR)

BEIRUT

08-04 17:00

MURAT HACIBEKIROGLU 3

TUR

GGC

CONSTANTZA (ROM)

KALAMAKI

08-04 17:00

SORMOVSKIY
3066

RUS

GGC

YEISK (RUS)

ALEXANDRIA – EGYPT

08-04 17:00

SARI PASHA

MLT

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

NEMRUT

08-04 17:00

OSMAN EKSIOGLU

TUR

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

ELEUSIS

08-04 17:00

DOGANAY

TUR

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

TEKIRDAG

08-04 16:00

ATHANASIOS K

PAN

GGC

BOURGAS (BURGAZ)
CYPRUS

08-04 16:00

JASMIN

MDV

GGC

CONSTANTZA (ROM)

DAMIETTA

08-04 16:00

H KEMAL
KAPTAN

TUR

GGC

EREGLI (BLACKSEA)

HEREKE – IZMIT

08-04 16:00

TOBAGO

VCT

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

MONFALCONE

08-04 16:00

MSC ARABIA

MLT

UCC

VARNA (BLG)

AMBARLI

08-04 16:00

SORMOVSKIY
119

RUS

GGC

YEISK (RUS)

BEIRUT

08-04 16:00

ELENI K III

MLT

GGC

MARIUPOL (UKR)

ELEUSIS

08-04 16:00

ERHAN ARAZ

TUR

GGC

GALATI (ROM)

TEKIRDAG

08-04 15:00

GREAT BRIGHT

HKG

BBU

NOVOROSSISK (RUS)

SUEZ CHANNEL (F/o)

08-04 15:00

ANDREY BUBNOV

UKR

GGC

SEVASTOPOL (RUS)

NEMRUT

08-04 15:00

SVIATOI NIKOLAI

UKR

GGC

CONSTANTZA (ROM)

MARTAS (M.EREGLISI)

08-04 15:00

DEEP BLUE

GRC

TCR

NOVOROSSISK (RUS)

FOS

08-04 15:00

ORIENTAL
AMBER

KOR

GGC

MARIUPOL (UKR)

SUEZ CHANNEL

08-04 15:00

GASCHEM DOLLART

LBR

TCH

MIDIA  (ROM)
LIBIAN PORT

08-04 15:00

FERMITA

NOR

BBU

YUZHNY ( UKR)
PAKISTAN

08-04 15:00

ATRIA

RUS

GGC

CONSTANTZA (ROM)

BANDIRMA

08-04 14:00

PEARL OF JEBEL ALI

CYP

BBU

YUZHNY ( UKR)

PORT SAID

08-04 14:00

VOLGO BALT
150

KHM

GGC

AZOV (RUS)

ISTANBUL

08-04 14:00

MSC MIA SUMMER

PAN

UCC

NOVOROSSISK (RUS)

AMBARLI

08-04 00:00

PALMYRA

GEO

GGC

SEVASTOPOL (RUS)

TARTOUS  -SYRIA

08-04 00:00

NOVA BRETAGNE

BHS

GRF

ODESSA (UKR)

DAMIETTA

08-04 00:00

BAYRAMOGLU 2

TUR

GGC

NOVOROSSISK (RUS)

DILISKELESI – IZMIT

08-04 00:00

VIKTOR
TARATIN

RUS

GGC

ROSTOV (RUS)
IRAQ

08-04 00:00

ELA

COM

GGC

VARNA (BLG)

HEREKE – IZMIT

08-04 00:00

KALITVA

RUS

GGC

ROSTOV (RUS)

DURRES – ALBANIA

08-04 00:00

ABDUL B

KHM

GGC

KHERSON (UKR)

LATTAKIA – SYRIA