PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
09-04 23:00 THOR IRENE ATG GGC CONSTANTZA (ROM) BLACKSEA (F/O)
09-04 23:00 FLETUM ATG GGC NOVOROSSIYSK TARAGONA
09-04 23:00 KADRI
KARAKURT
TUR GGC AMASRA (TUR) TEKIRDAG
09-04 23:00 EROL TURKMEN TUR GGC EREGLI (BLACKSEA) DARICA
09-04 23:00 TOLEDO BLZ GGC NOVOROSSIYSK MONFALCONE
09-04 22:00 MUSTAFA
DADAYLI
TUR GGC CONSTANTZA (ROM) YARIMCA
09-04 22:00 JUPITER SYR GGC CONSTANTZA (ROM) KARABIGA
09-04 22:00 YASIN SYR GGC NOVOROSSIYSK TRIPOLI(LEBANON)
09-04 22:00 ROSA MAERSK DNK TTA NOVOROSSIYSK GENOA
09-04 22:00 CYCLADES LBR BBU YUZHNY (UKR) HADERA – ISRAEL
09-04 22:00 ZOYA BLZ GGC SEVASTOPOL GIBRALTAR  (F/O)
09-04 22:00 MJORA TUR GGC NIKOLAEV (UKR) VOLOS
09-04 22:00 DAPHNE PAN GGC CONSTANTZA (ROM) MARTAS (M.EREGLISI)
09-04 22:00 MISS CLAUDIA ITA TTA ODESSA GELA
09-04 21:00 STK 1026 RUS GGC CONSTANTZA (ROM) BANDIRMA
09-04 21:00 NADEZHDA
9HTS3
MLT GGC GALATI (ROM) DILISKELESI
09-04 21:00 HIBA B GEO GGC CONSTANTZA (ROM) MARTAS (M.EREGLISI)
09-04 21:00 ST SOPHIA COM GGC KHERSON ALIAGA
09-04 21:00 EFE YAGIZ 3 TUR GGC EREGLI (BLACKSEA) DARICA – IZMIT
09-04 20:00 HATICE N ANT GGC TEMRYUK DILISKELESI – IZMIT
09-04 20:00 SHIRVAN AZE GGC RENI (ROM) BANDIRMA
09-04 20:00 AMPLIFY HKG BBU NOVOROSSIYSK SUEZ
09-04 20:00 MARINA K MLT GGC NOVOROSSIYSK GEMLIK
09-04 20:00 AKHMED
MAHMUDOV
MLT GGC CONSTANTZA (ROM) RAVENNA
09-04 19:00 ATASOYLAR 2 TUR GGC VARNA (BLG) ANCONA
09-04 19:00 IONIAN WIND GRC BBU NOVOROSSIYSK ALEXANDRIA
09-04 19:00 ULUC KA TUR TCH MIDIA (ROM) AMBARLI
09-04 19:00 ALEKSANDR
SUVOROV
RUS BBU NIKOLAEV (UKR) DAMIETTA
09-04 19:00 GEMPORT 2 TUR TCH SEVASTOPOL KALECIK
09-04 19:00 NEPTUNE
THELISIS
MLT MVE CONSTANTZA (ROM) PIREAEUS
09-04 18:00 MARTI
PROSPERITY
TUR GGC ODESSA GEMLIK
09-04 18:00 AVRORAS MLT GGC TEMRYUK TRIESTE
09-04 18:00 VOLGO BALT
227
RUS GGC Rostov (RUS) RAVENNA
09-04 18:00 FAVEA MLT GGC EREGLI (BLACKSEA) CHALKIS
09-04 18:00 VOLGO BALT
228
RUS GGC Rostov (RUS) HAIFA
09-04 18:00 LUDMILA KHM GGC DNESTROVSKIY ASHDOD
09-04 17:00 LADY ISIK MHL TCH ODESSA TARTOUS
09-04 17:00 LADA 2005 COM GGC MARIUPOL NEMRUT
09-04 17:00 CAPTAIN
SALIM
SYR GGC CONSTANTZA (ROM) DAMIETTA
09-04 17:00 ALICUDI M ITA TTA KERCH GENOA
09-04 17:00 NIKOLAY
BAUMAN
KHM GGC YEISK BEIRUT
09-04 16:00 MERYEM
KOCABAS
TUR GGC BOURGAS (BURGAZ) ALGER
09-04 16:00 EURO STAR NLD GGC NIKOLAEV (UKR) ASHDOD
09-04 16:00 CHELSEA 1 KHM GGC YEISK EL DEKHELIA
09-04 16:00 CAPITAL SKY DOM GGC Tuapse (RUS) ISKENDERUN
09-04 16:00 HARUN KONAN TUR GGC CONSTANTZA (ROM) GEMLIK
09-04 16:00 LADY BIRD MDV GGC BOURGAS (BURGAZ) DILISKELESI – IZMIT
09-04 16:00 CONSTANTZA (ROM)M ITA TTA Tuapse (RUS) ALIAGA
09-04 15:00 YEYA 2 BLZ GGC BOURGAS (BURGAZ) DILISKELESI – IZMIT
09-04 15:00 NORDEN COM GGC NIKOLAEV (UKR) BANDIRMA
09-04 15:00 THOR
COMMANDER
THA BBU ILICHEVSK NEMRUT
09-04 15:00 ARMADA
EXPLORER
RUS TTA SEVASTOPOL AMBARLI
09-04 15:00 SEAOATH MLT TCR NOVOROSSIYSK AUGUSTA (ITALY)
09-04 15:00 VITALIY
PRIMAKOV
UKR GGC KHERSON HEREKE
09-04 14:00 GUNEY
YILDIZI
TUR GGC CONSTANTZA (ROM) PORTOMARGHERA
09-04 14:00 ZEEBONY NLD GGC CONSTANTZA (ROM) IZMIT
09-04 14:00 THOR
CHAMPION
THA BBU ILICHEVSK KARACHI
09-04 14:00 TRANS
EMERALD
NOR TCH VARNA (BLG) GABES
09-04 14:00 ANNA M VCT BBU NOVOROSSIYSK NEAMOUDHANIA
09-04 14:00 YAMASKA LBR BBU NOVOROSSIYSK ALEXANDRIA
09-04 14:00 CAFER
KALKAVAN
TUR GGC CONSTANTZA (ROM) ASHDOD
09-04 14:00 GREAT EAGLE PAN BBU EREGLI (BLACKSEA) GIBRALTAR
09-04 13:00 MUSTAFA
YAGCI
TUR GGC NIKOLAEV (UKR) ASHDOD
09-04 13:00 DELTA SAILOR GRC TCR NOVOROSSIYSK TRIESTE
09-04 13:00 ENYA MLT GGC VARNA (BLG) YARIMCA
09-04 12:00 KARADENIZ M GEO GGC MARIUPOL YARIMCA
09-04 12:00 TALLAS COM GGC YEVPATORIYA ZEYPORT
09-04 12:00 LAKEPORT SLE GGC ILICHEVSK ISTANBUL
09-04 12:00 GEROI
SEVASTOPOLYA
UKR URC ILICHEVSK ZEYPORT