PASSAGE TIME

SHIP NAME

FLAG

TYPE

LAST PORT

DESTINATION PORT

10.04 23:00
SEAGAS GOVERNOR CYP LPG Batumi Larnaca

10.04 23:00
NEERLANDIC ATG GRF Nikolayev
Gibraltar (F/o)
10.04 23:00 ARBALIST VCT GGC Yuzhny
(UKR)

Piraeus ( GREECE)

10.04 22:00
KHLOUD F HGK GGC
Constantza (ROM)
Tunisia

10.04 22:00
ALBO RUS TTA Rostov
(RUS)
ThessaloniKI

10.04 22:00
ABDULLATIF
SLE GGC Novorossiysk
Tripoli 

10.04 22:00
ASTON PRELUDE RUS GGC Yeisk Iskenderun
BAY

10.04 22:00
ARADOS H SYR GGC Novorossiysk Beirut

10.04 22:00
DILA S PAN GGC Novorossiysk Sousse 

10.04 22:00
VASSILIKI T GRC GGC
Constantza (ROM)
Milos Island
10.04 22:00 NAKHOTKA RUS GGC Yeisk Beirut

10.04 21:00
EMMA MLT GGC Reni Preveza

10.04 21:00
KALLO PAN GGC Mariupol Alexandria

10.04 21:00
PETR ANOKHIN RUS GGC Nikolayev Antalya

10.04 21:00
SUNRAYS GEO GGC VARNA
(BLG)
Aqaba

10.04 21:00
STRAITVIEW MLT TCH Nikolayev Lattakia

10.04 21:00
SUFFOLK GBR LPG Odessa AliaGA

10.04 21:00
YONG FENG HGK BBU Yuzhny
(UKR)
Suez Canal

10.04 21:00
Hopa
 
MLT GGC Mariupol Nador

10.04 20:00
LEVON KHM GGC
Belgrod- (ROM)
Hereke

10.04 20:00
FORTIUS PAN GGC Rostov
(RUS)
Mersin

10.04 20:00
ALI BEY VCT GGC Sevastopol Nemrut Bay

10.04 20:00
MSC ADRIANA PAN UCC Novorossiysk
Ambarlı 

10.04 20:00
NIJINSKY SGP LPG Yuzhny
(UKR)
Gemlik

10.04 20:00
URANUS L COM GGC Mariupol Poliport

10.04 20:00
SUN VITA
MLT GGC Izmail Order (Med

10.04 19:00
SUN S MLD GGC Balchik Midilli

10.04 19:00
ALAA QUEEN GEO GGC Mariupol Alexandria

10.04 19:00
ASTRAKHAN RUS GGC Yeisk Tartous

10.04 19:00
SORMOVSKIY 123 JAM GGC Rostov
(RUS)
Ravenna

10.04 19:00
LIDIA V RUS GGC Rostov
(RUS)
Venice

10.04 19:00
UNLU 5 TUR GGC VARNA
(BLG)

TekirdaG
10.04 19:00 GENI 3 PAN GGC
Constantza (ROM)
Tartous

10.04 18:00
ESTESTAR PAN GGC Mariupol Vasto

10.04 18:00
VESTA BLZ GGC Odessa Tunis

10.04 18:00
ANITTEPE S TUR GGC Novorossiysk Nemrut Bay

10.04 18:00
FRANCOP ATG UCC Poti (GUR) Gioia Tauro

10.04 18:00
ASHKINI SPIRIT BHS TTA Novorossiysk Trieste

10.04 17:00
SEMYON RUDNEV UKR GGC
Skadovsk (UKR)
Venice

10.04 17:00
FEOFAN SHOKHIREV COM GGC Odessa Egypt 

10.04 17:00
EDO KHM GGC
Constantza (ROM)
Nemrut Bay

10.04 17:00
BW HUDSON PAN TTA Novorossiysk Genoa

10.04 17:00
TROY PAN GGC Novorossiysk Tartous

10.04 17:00
TM AIBGA MLT GGC Ilichevsk Aveiro

10.04 17:00
DAVUT 1 TUR GGC EREGLI
( TUR)

Ambarlı 

10.04 16:00
KAPTAN ADEM TUR GGC EREGLI
( TUR)
Bandırma

10.04 16:00
CODA COM GGC
Kherson (UKR)
Iskenderun

10.04 16:00
ZIM INDIA GBR UCC
Constantza (ROM)

Ambarlı 

10.04 16:00
STARLE 2 PAN GGC
Kherson (UKR)
Egypt 

10.04 16:00
MSC AYALA PAN UCC Ilichevsk Gioia Tauro

10.04 16:00
SU B TUR TCH Hopa
(TUR)

Ambarlı
10.04 16:00 AQUAMARINE SKN GRF Sevastopol Nouadhibou

10.04 15:00
RAS MAERSK DNK TTA Tuapse
(RUS)
EreGli

10.04 15:00
ALICAN DEVAL TUR GGC Novorossiysk Diliskelesi

10.04 15:00
KOYMENLER 1 TUR GGC Novorossiysk Mudanya

10.04 15:00
ASHRAF KHM GGC Novorossiysk Alexandria

10.04 15:00
KAMELIA
SLE GGC Rostov
(RUS)
EreGli

10.04 15:00
OMSKIY 105 RUS GGC Azov
(RUS)

TekirdaG

10.04 15:00
BORIS 1 COM GGC
Belgrod- (ROM)
Izmit
10.04 15:00 RASIM AKAR TUR TTA Novorossiysk Iskenderun

10.04 14:00
NAZLI MLT GGC Novorossiysk Yarımca

10.04 14:00
KANLAR 2 TUR GGC VARNA
(BLG)

Ambarlı

10.04 14:00
BERDEN MLT GGC Mariupol Diliskelesi

10.04 14:00
BICE A ITA TTA
Constantza (ROM)
France

10.04 14:00
CLARA K NLD GGC Fatsa Le Treport

10.04 14:00
MARIANNE PAN GRF Ilichevsk Cristobal

10.04 13:00
PEHLIVAN 2 TUR XTG Karaburun
HaydarpaSa

10.04 13:00
CHUPA RUS GGC Azov
(RUS)
Nemrut Bay

10.04 13:00
ZIEMIA CHELMIN LBR GGC Yuzhny
(UKR)
Koper

10.04 13:00
HACI HILMI 2 TUR GGC Ilichevsk Oran

10.04 13:00
KIRAN ATLANTIC TUR BBU Sevastopol Port Said