07 APRIL 2009 ( South Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 07-04 23:00 TRIDENT ENDEAVOR GRC BBU YUZHNY ( UKR) KUNSAN 07-04 23:00 CHEROKEE MLT GGC YEISK (RUS) EL DEKHELIA  -EGYPT 07-04 23:00 BURCUM I TUR GGC CONSTANTZA (ROM) HEREKE – IZMIT 07-04 23:00 FEHN SIRIUS ATG GGC YUZHNY ( UKR) LIVORNO 07-04 23:00 KAMYSHIN RUS…

Details

07 APRIL 2009 ( North Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 07-04 13:00 HBT CONVENIENCE ATG BBU ALGERIA NIKOLAEV  (UKR) 07-04 13:00 SKYLARK UKR GGC BANDIRMA AZOV  (RUS) 07-04 13:00 OCEAN QUEST GBR TTA LA SKHIRRA – Tunisia TUAPSE (RUS) 07-04 13:00 PIONER BELORUSSI RUS GGC HAIFA – ISRAEL GALATI (ROM) 07-04 13:00 USTJUZHNA UKR GGC…

Details

11 APRIL 2009 ( Tanker Traffic )

Name of Tanker / Tanker Adı Entering Time / Giriş Zamanı
N/B  OTTOMAN EQUITY  07:20 HRS
N/B  SCF VALDAI  09:10 HRS
N/B  MARIA PRINCESS  10:20 HRS
N/B  SCF ALTAI  12:00 HRS
N/B  HEYDAR ALIYEV  13:10 HRS
S/B  BRITISH HAZEL  15:00 HRS
S/B  EAGLE TAMPA  16:30 HRS

Last Update: 11.04.2009 10:10

Kılavuz Kaptanlarından Fahrettin Aksu hayatını kaybetti.

Kılavuz Kaptanlarından Fahrettin Aksu “Sun Genius” isimli gemiden inerken çarmıhtan denize düşerek hayatını kaybetti. Ekvador dan Ukranya ya muz taşıyan Bahama Bandıralı gemi 9417 grostonluk. Olay sabaha karşı 03.20 civarında gerçekleşti. İstanbul Liman Başkanlığının talimatı üzerine gerekli incelemelerin yapılması için ilgili gemi Büyükdere de demirletildi. 1977 Yüksek Denizcilik Okulu mezunu Fahrettin Aksu, 1998’den bu yana…

Details

08 APRIL 2009 ( Tanker Traffic )

Name of Tanker / Tanker Adı Entering Time / GiriÅŸ Zamanı N/B Cumhuriyet  07:00 HRS N/B Minerva Nike  08:30 HRS N/B Seanostrum  10:00 HRS N/B Cap Diamant  11:30 hrs S/B Deep Blue  15:15 HRS S/B Seaoath  Ship is underway S/B British Hazel  Ship is underway S/B Delta Sailor  Ship is underway Last Update: 08.04.2009 20:30…

Details

06 APRIL 2009 ( South Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 06.04 22:00 MEMEL ATG GGC Constantza (ROM) Antalya 06.04 22:00 SATTAR MLT GGC Nikolayev (UKR) Chitta gong 06.04 21:00 BRO EDWARD FRA TCH Novorossiysk (RUS) Gebze – IZMIT 06.04 21:00 ALPHA GEO GGC Yeisk (RUS) Mersin 06.04 21:00 VOLGODON 235 RUS GGC Azov (RUS) Alexandria…

Details

06 APRIL 2009 ( North Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 06.04 22:00 PRINSENDAM NLD MPR Ä°stanbul Varna (BLG) 06.04 11:00 SEARAMBLER MLT TTA Vatika Bay Bourgas (BLG) 06.04 11:00 EURO MORA ITA TCH Livorno – ITALY Varna (BLG) 06.04 11:00 ULUS WIND RUS GGC Ambarlı – ISTANBUL Azov (RUS) 06.04 10:00 CORAL RUS GGC Alexandria…

Details

05 APRIL 2009 ( South Bound )

  PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 05.04 23:00 PATRIOT R. VCT GGC IlichevskY (UKR) BANGLADESH 05.04 23:00 STADT GOSLAR ATG UCC Varna (BLG) Ambarlı – ISTANBUL 05.04 22:00 FIDIAS LBR TTA Novorossiysk (RUS) AliaGa – ISTANBUL 05.04 22:00 OTTOMANA ITA TTA Batumi (GUR) Venice – ITALY 05.04 22:00 A. ASLI…

Details

05 APRIL 2009 ( North Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT 05.04 14:00 SORMOVSKIY-54 RUS GGC ThessaloniKI Azov (RUS) 05.04 15:00 ORFEA PAN GGC Diliskelesi – IZMIT PORT Constantza (ROM) 05.04 15:00 ANITTEPE S TUR GGC Diliskelesi – IZMIT PORT Novorossiysk (RUS) 05.04 14:00 EMERALD 1 PAN GGC GREEECE Yeisk (RUS) 05.04 14:00 ULUS PRIME RUS…

Details