South Bound Traffic

23 MARCH 2009 ( South Bound )

PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
23.03 23:00 AMUR 2506 BLZ GGC Nikolayev Abu Qır
23.03 23:00 VOLZHSKIY 43 RUS GGC Azov El Dekheila
23.03 23:00 ROBERT MAERSK DNK TTA Novorossiysk Tütünçiftlik
23.03 23:00 VOLGOBALT 216 RUS GGC Rostov Ambarlı
23.03 23:00 BOE WEST PAN GGC Ilichevsk Piraeus
23.03 23:00 MILA KHM GGC Berdiansk Lattakia
23.03 23:00 JUPITER GEO GGC Constantza Karabiga
23.03 23:00 OCEAN TWINS PAN BBU Odessa Tarragona
23.03 22:00 SALIH CIHAN TUR GGC Yuzhny Diliskelesi
23.03 22:00 TRIPLE A MHL TTA Order Lavera
23.03 22:00 SERENADA LTU UCC Constantza Ä°zmir
23.03 22:00 GREEN MAJESTIC BHS GRF Poti Agios
23.03 22:00 AZOV CONCEPT MLT GGC Kerch Ä°skenderun
23.03 22:00 MEGA SUN TUR GGC Constantza EreÄŸli
23.03 21:00 ANDOR SKN GGC Mariupol El Dekheila
23.03 21:00 MEKHANIK YUZVO RUS GGC Yeisk Tripoli
23.03 21:00 SAID M MLD GGC Constantza Damietta
23.03 21:00 VERGINA LBR GGC Constantza Malaga
23.03 21:00 KHUDOZNIK PLAS KHM GGC Yuzhny Sfax
23.03 21:00 BEAM MLT GGC Kerch Ashdod
23.03 21:00 HIKMET K TUR GGC Mariupol Ä°skenderun
23.03 21:00 ROUEN SLE GGC Kherson Tavşancıl
23.03 21:00 SALEMA S PAN BBU Novorossiysk Egypt
23.03 20:00 STK 1020 RUS GGC Kherson Bandırma
23.03 20:00 SEDNA MLT GGC Sevastopol Nemrut Bay
23.03 20:00 NIKOLAY SUTYRIN RUS GGC Taganrog Alexandria
23.03 20:00 SICHEM FALCON MLT TCH Yuzhny Port Said
23.03 20:00 SIBIRSKIY 2132 RUS GGC Kavkaz Beirut
23.03 20:00 ATLAS TERRA PAN BBU Novorossiysk Piraeus
23.03 20:00 BROTHERS 10 RUS TTA Odessa Gebze
23.03 20:00 AFAMIA SLE GGC Odessa Diliskelesi
23.03 19:00 STROPUS LTU GGC Yeisk El Dekheila
23.03 19:00 SOLVITA VCT GGC Varna Augusta
23.03 19:00 EVGENIA SLE GGC Bourgas Ä°gsaÅŸ
23.03 19:00 TIKHORETSK LBR TTA Novorossiysk Ashkelon
23.03 19:00 ALAA QUEEN GEO GGC Mariupol AliaÄŸa
23.03 19:00 VOLGOBALT 227 RUS GGC Azov Ä°zmir
23.03 19:00 ST CLAIR VCT GGC Yeisk Tartous
23.03 18:00 CORAL RUS GGC Yeisk Egypt
23.03 18:00 BELORUS RUS GGC Yeisk Hull
23.03 18:00 NOBLE RUS GGC Yeisk Alexandria
23.03 18:00 ROSSIYANIN RUS GGC Kerch Liverpool
23.03 18:00 CAPTAIN SPYROS VCT GGC Constantza Ravenna
23.03 18:00 MUSTAFA DADAYLI TUR GGC EreÄŸli Gemlik
23.03 17:00 NATALY 1 MLT GGC Rostov Haifa
23.03 17:00 HALIMA K PAN GGC Mariupol Alexandria
23.03 17:00 MEDY TUR GGC Constantza Diliskelesi
23.03 17:00 SUKRAN C TUR TCH Midia Ambarlı
23.03 17:00 ALBO RUS TCH Kavkaz Thessaloni
23.03 17:00 STORM BAY SGP GRF Varna Gibraltar
23.03 17:00 AYGAZ 6 TUR LPG Midia Ambarlı
23.03 17:00 ZEYNELABIDIN T MLT GGC Constantza Seville
23.03 16:00 MWAFAK SLE GGC Ilichevsk Ä°skenderun
23.03 16:00 SARA LBN GGC Kherson Tartous
23.03 16:00 SARI PASHA MLT GGC Odessa Ä°skenderun
23.03 16:00 OSMAN DOGRUYOL TUR GGC Reni Nemrut Bay
23.03 16:00 DINDI MLT TTA Midia Beirut
23.03 16:00 BARIKA TUR GGC Kerch Nemrut Bay
23.03 16:00 GENERAL HAZI A RUS TTA Yeisk Piraeus
23.03 16:00 JOY 5 SLE GGC Constantza Damietta
23.03 16:00 SEA VOYAGER MLT TTA Novorossiysk Lavera
23.03 15:00 ERDOGAN SENKAYA TUR GGC Novorossiysk Yarımca
23.03 15:00 AYNUR KRK TUR GGC Novorossiysk Genoa
23.03 15:00 CENK SENER TUR GGC Varna Gabes
23.03 15:00 HALIL N MLT GGC EreÄŸli Tarragona
23.03 15:00 GRAIN EXPRESS MHL BBU Yuzhny Port Said
23.03 15:00 MUMTAZ AMCA LBR GGC Constantza Karabiga
23.03 15:00 ORION 1 MDV GGC Kherson Mersin
23.03 14:00 GEROI PLEVNY UKR URR Varna Derince
23.03 14:00 KAPITAN BARMIN RUS TTA Sevastopol Ambarlı
23.03 14:00 AMASYA PAN GGC Varna TekirdaÄŸ
23.03 14:00 DOVER MLT TCH Nikolayev Seville
23.03 14:00 MITERA MARIGO BHS TTA Novorossiysk Fawley
23.03 13:00 AMIR H SLE GGC Reni Sfax
23.03 13:00 CAPTAIN JO MLD GGC Constantza Tripoli
23.03 13:00 NAGHAM F GEO GGC Mariupol Libya
23.03 13:00 AKAR 3 TUR GGC Mariupol Eleusis
23.03 13:00 UNITY 12 VCT GGC Constantza Alexandria
23.03 13:00 BRATSK RUS GGC Yeisk Durres
23.03 13:00 HACI AHMET TELLI TUR TCH Kavkaz Gebze
23.03 13:00 PANAGIA ARMATA GRC TTA Novorossiysk Pachi
23.03 12:00 BELMOPAN BLZ GGC Novorossiysk Porto Marg
23.03 12:00 YURIY POLTORAT RUS GGC Yeisk Haifa
23.03 12:00 ASLI ELIF TUR GGC Nikolayev Gazi Magosa
23.03 12:00 SARI ZEYBEK MLT GGC Novorossiysk Nemrut Bay
23.03 12:00 AQUA FRUIT SKN GRF Odessa Abu Qır
23.03 12:00 MED EXPRESS MLT GGC Constantza Tarragona
23.03 12:00 AYGAZ 5 TUR LPG Temryuk Ambarlı
23.03 12:00 HARUN KONAN TUR GGC Novorossiysk Ambarlı
23.03 12:00 YM SINGAPORE LBR UCC Ilichevsk Damietta
23.03 11:00 MASTER DAVIDOV PAN GGC Ilichevsk Gabes
23.03 11:00 MISSISSIPPIBORG NLD GGC Mariupol Castellon
23.03 11:00 VOLGOBALT 236 RUS GGC Rostov Ambarlı
23.03 11:00 PLANA MLT BBU Yuzhny Porto Vesme
23.03 10:00 SHOGUN ITA TTA Odessa Milazzo
23.03 10:00 CORDELIA KHM GGC Midia Ä°cdas
23.03 10:00 MATINELLI PAN BBU Nikolayev Piraeus
23.03 10:00 MSC PERLE PAN UCC Novorossiysk Ambarlı
23.03 10:00 SUDE S TUR TCH Samsun Gebze
23.03 10:00 SEAGUARDIAN 2 MLT BBU Novorossiysk Tampa
23.03 10:00 TRANSMAR ATG GGC Varna Ponta Delg
23.03 10:00 ALEXIA ANT GGC Mariupol Sete
23.03 09:00 LADOGA 7 SLE GGC Belgorod Hereke
23.03 09:00 VISION STAR PAN MPR Bourgas Valencia
23.03 09:00 SENECA MLT BBU Yuzhny Piraeus
23.03 09:00 AYKO 1 GEO GGC Constantza Yarımca
23.03 09:00 NIKOS O MLT BBU Novorossiysk Port Said
23.03 04:00 KURTKULAGI TUR XTG Åžile Tuzla

Comments are closed.