PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT
24.03 15:00 CEDIT 4 TUR GGC Diliskelesi Mariupol
24.03 15:00 YAKIMA PRINCESS PHL BBU Fujairah Sevastopol
24.03 14:00 RITA S PAN TCH Piraeus Temryuk
24.03 14:00 YEYA 2 BLZ GGC Nemrut Bay Nikolayev
24.03 14:00 OCEAN ACCORD PAN TTA Bizerta Novorossiysk
24.03 14:00 PANAMAX ANNA MLT BBU Tarragona Odessa
24.03 14:00 KUPISKIS MLT GGC Mersin Odessa
24.03 14:00 VLADIMIR OSIPT RUS GGC Oristano Mariupol
24.03 14:00 MERSIN D TUR GGC Ä°zmit Constantza
24.03 13:00 M FARUK TUR GGC Diliskelesi Ilichevsk
24.03 13:00 ERMAK RUS GGC Ashdod Constantza
24.03 13:00 NORTH STAR SKN GGC Alexandria Odessa
24.03 13:00 HIZIR KARARER 1 TUR GGC Ambarlı Mariupol
24.03 13:00 LADY NADA MLT GGC Lattakia Oktyabrskiy
24.03 13:00 THOR CHAMPION THA BBU Mostaganem Mariupol
24.03 13:00 SCF ALTAI LBR TTA Marsaxlokk Novorossiysk
24.03 13:00 ANITTEPE S TUR GGC Diliskelesi Constantza
24.03 13:00 LADY BIRD MLD GGC Diliskelesi Bourgas
24.03 12:00 EMERALD RUS GGC Ravenna Azov
24.03 12:00 BOA MAGNITOR SGP XTG Tangier Tulcea
24.03 12:00 DALYAN KHM GGC Famagusta Kherson
24.03 12:00 VOLGA 4006 RUS GGC Diliskelesi Kherson
24.03 12:00 NIKA Z KHM GGC Bandırma Odessa
24.03 11:00 ABDUL B KHM GGC Alexandria Kherson
24.03 11:00 MACAU HGK UCC Ambarlı Novorossiysk
24.03 11:00 MINERVA ZENIA GRC TTA Algeciras Tuapse
24.03 11:00 ZNAMYA OKTYABRYA RUS GGC Tarragona Yeisk
24.03 11:00 ELENE MLT GGC Port Said Novorossiysk
24.03 11:00 HABAS TUR LPG Yarımca Odessa
24.03 10:00 EGEHAN PAN GGC Amfilochia Varna
24.03 10:00 ENKO HASLAMAN TUR GGC Tripoli reÄŸli
24.03 10:00 TRINIDAD BLZ GGC Porto Marg Novorossiysk
24.03 10:00 NORMANDIC BLZ GGC Abu Qır Odessa
24.03 10:00 MSC PIONEER GIB UCC Gioia Tauro Novorossiysk
24.03 10:00 SINAN TUR GGC Gemlik Fatsa
24.03 10:00 POLLUX MHL UCC Ambarlı Constantza
24.03 09:00 LADY SADIKA CYP BBU Tarragona Order
24.03 09:00 ALISA PAN GGC Amaliapolis Galatz
24.03 09:00 ALFA AKDENIZ TUR TTA Ambarlı Akçaabat
24.03 09:00 EAGLE AUSTIN SGP TTA Genoa Novorossiysk
24.03 09:00 KURUOGLU KARDE TUR GGC Damietta Constantza
24.03 09:00 DD FIDELITY VCT BBU Piraeus Ilichevsk
24.03 08:00 SOVI R MLT GGC El Dekheila Yuzhny
24.03 08:00 RAPSODI TUR GGC Chioggia Varna
24.03 08:00 MARTI PRIME TUR GGC La Spezıa Kherson
24.03 08:00 NEPTUNE THELISIS MLT UCC Alger Constantza
24.03 08:00 IJSSELDIEP ANT GGC Ä°zmit Yuzhny
24.03 08:00 MINERVA ZOE GRC TTA Skaramanga Batumi
24.03 07:00 STAROCHERKASK RUS GGC Ä°skenderun Rostov
24.03 07:00 DMYTRO KOTIUZH UKR GGC Damietta Yeisk
24.03 07:00 ROKSOLANA 2 BLZ GGC Gabes Braila
24.03 07:00 GELIUS 1 SKN GGC Porto Marg Kherson
24.03 07:00 DREAM SLE GGC Dikili Kherson
24.03 07:00 FIZULI AZE GGC Sfax Yeisk
24.03 07:00 ANDREY BUBNOV UKR GGC Piraeus Sevastopol
24.03 07:00 ANTIGONI PAN TCH Kiato Constantza
24.03 07:00 SCF SAYAN LBR TTA Malta Novorossiysk
24.03 06:00 GELIUS 3 SKN GGC Misurata Kherson
24.03 06:00 RICHMOND KHM GGC Ä°skenderun Belgorod
24.03 06:00 AL FADL VCT GGC Durres Constantza
24.03 06:00 NIKA KHM GGC Famagusta Yeisk
24.03 05:00 SUFFOLK GBR LPG AliaÄŸa Odessa
24.03 05:00 LYSIAS MLT TTA Tema Bourgas
24.03 05:00 BASIL VCT BBU Singapore Ilichevsk
24.03 05:00 VASILIY BOZHENKO UKR GGC Ambarlı Kherson
24.03 05:00 IZMIR CASTLE PAN GGC UAE (BAE) Kerch
24.03 04:00 NAFTILOS AN MLT TTA Malta Nikolayev
24.03 04:00 ERTUG TUR GGC Bandırma İnebolu
24.03 05:00 GUNES K MLT TTA Tuzla Ilichevsk
24.03 05:00 VOLGOBALT 179 SLE GGC Ä°zmit Belgorod
24.03 04:00 KAPTAN MUHSIN PAN GGC Çayırova Varna
24.03 04:00 EKIM LBR GGC Hereke Tuapse
24.03 04:00 TAKA ISLAND PAN GGC Diliskelesi Bourgas
24.03 04:00 LOTOS 1 MLD GGC Diliskelesi Taganrog
24.03 03:00 MYRON N CYP BBU Piraeus Constantza
24.03 03:00 NORD PEGASUS PAN BBU Vado Ligure Odessa
24.03 03:00 BERYL SLE GGC Ä°stanbul Belgorod
24.03 03:00 MARINER A MLT TTA Ashkelon Bourgas
24.03 03:00 ELA COM GGC Gemlik Nikolayev
24.03 03:00 OLGA SKN GGC Ä°stanbul Mariupol
24.03 02:00 MONTENERO ITA TTA Augusta Odessa