PASSAGE TIME SHIP NAME FLAG TYPE LAST PORT DESTINATION PORT

24.03 23:00
ANARCHOS LBR BBU Nikolayev Amsterdam

24.03 23:00
PALMALI VOYAGER MLT GGC Varna Fos

24.03 23:00
TAYFUN BAYRAKTAR TUR GGC Nikolayev Yarımca

24.03 23:00
AYGAZ 7 TUR LPG Odessa
AliaÄŸa

24.03 22:00
GLORY SUN MHL BBU
Yuzhny
Suez Canal

24.03 22:00
DESTINY COM GGC Constantza MardaÅŸ

24.03 22:00
EL HOSS COM GGC Reni TekirdaÄŸ

24.03 22:00
NOVA BRETAGNE BHS GRF Odessa Damietta

24.03 22:00
PETROZAVODSK RUS GGC Rostov EreÄŸli

24.03 22:00
ST ANNA LBR BBU Kerch Alexandria

24.03 21:00
PALLADIY COM GGC Kherson
Kroman

24.03 21:00
SIMOON 2 GEO GGC Novorossiysk Lattakia

24.03 21:00
MSC ADRIANA PAN UCC Novorossiysk
Ambarlı

24.03 21:00
ARAS 9 SLE GGC Rostov Bandırma

24.03 21:00
SALIH KAPTAN TUR GGC Novorossiysk Beirut
24.03 21:00 BROTHERS 11 RUS TTA Kerch Perama

24.03 20:00
ERIDAN 1 MNG GGC Yeisk Abu Qır

24.03 20:00
CANOPUS VCT GGC Novorossiysk Abu Qır

24.03 20:00
ALEKSEY AFANAS RUS GGC Azov Alexandria

24.03 20:00
SORMOVSKIY 3006 JAM GGC Azov Durres

24.03 20:00
SAIL DAISY MLT GGC Azov Mersin
24.03 20:00 NEVCIVAN PAN GGC Bourgas
Casablanca

24.03 19:00
MURAD M COM GGC Ilichevsk Tartous

24.03 19:00
YILMAZ AYANOGLU TUR GGC NÄ°ka tera Nea Karvali

24.03 19:00
NECATI CAVUSOGLU TUR GGC Izmail Ravenna

24.03 19:00
SERVET K TUR GGC EreÄŸli
Ä°skenderun

24.03 19:00
BOLAMAN TUR GGC
EreÄŸli
Eleusis

24.03 19:00
AMANDA ANT GGC Reni Ravenna
24.03 19:00 SADAN BAYRAKTAR TUR GGC Novorossiysk Diliskelesi

24.03 18:00
HUNTER MLT GGC Constantza Alexandria

24.03 18:00
ROSA MAERSK DNK TTA Novorossiysk Genoa

24.03 18:00
AREL 3 TUR GGC Zonguldak Akçansa

24.03 18:00
KARDENIZ TUR TCH Berdiansk Mersin

24.03 18:00
ENYA MLT GGC Varna Haifa

24.03 18:00
EREN SKN GGC Constantza Diliskelesi

24.03 18:00
PALFLOT 3 RUS TTA Kavkaz Gebze

24.03 18:00
SEA FALCON ANT GGC Novorossiysk Yarımca
24.03 18:00 UNIVERSAL
CHA
BHS BBU Odessa Tartous

24.03 17:00
ULUS SKY RUS GGC Rostov
Ambarlı

24.03 17:00
PRINCESS DIANA PAN BBU Nikolayev Port Said

24.03 17:00
SAMOS ISLAND
MLT GGC Mariupol Eleusis

24.03 17:00
AVIAKONSTRUKTO RUS GGC Rostov Haifa

24.03 17:00
MICRO PAN GGC
Yuzhny
Santos

24.03 16:00
GENERAL KHM GGC Constantza
EreÄŸli

24.03 16:00
EBRU S TUR TTA Constantza Gebze

24.03 16:00
MULTRATUG 7 NLD XTG
EreÄŸli
Uskedal

24.03 16:00
URALS PRINCESS LBR TTA
Yuzhny
Augusta

24.03 16:00
BRAVO P
PAN BBU Sevastopol Piraeus

24.03 16:00
GEMPORT 2 TUR TCH Sevastopol Kalecik

24.03 16:00
ALI EKINCI TUR BBU Novorossiysk El Dekheila
24.03 16:00 CORSA ATG GGC Novorossiysk Gemlik

24.03 15:00
BLACK FOX SLE GGC Ochakov Zeyport

24.03 15:00
NORTHERN DIVER LBR UCC Constantza Gemlik

24.03 15:00
ISABELLA
MLT TTA Novorossiysk Augusta

24.03 11:00
DEUTSCHLAND
DEU MPR Yalta Chios